Make your own free website on Tripod.com
     

     
زمان به وقت محلی  «  

This is a movie with Flash Player 6. Please click link onder page.
 

 

 عضویت در گروه  

  نام كامل شما :


آدرس ایمیل شما :


عضويتلغو عضويت

 


 

به سایت رسمی هواداران لیلا فروهر خوش آمدید  

           ...  گروه شمیم   ...

 October 2004

 

مصاحبه با تلویزیون تپش

 

 آرش لادجوردی ، برنامه ساز جوان تلويزيون طپش ، اقدام به پخش برنامه ای زيبا و متفاوت به نام " ‌ريل لايف شو" كرده كه در واقع نمايی ديگر از زندگی هنرمندان را به مردم نشان می دهد . او در دومين برنامه خود نمايی زيبا از زندگی خصوصی ليلا جلوی دوربين برد و شايد اين اولين بار بود كه ليلای جلوی دوربين با ليلای پشت دوربين به يكديگر پيوند می خوردند، كه اين مساله زيبايی اين مصاحبه متفاوت را صد چندان كرده بود . حال توجه شما را به متن گزارش اين مصاحبه جلب می كنيم :

   در ابتدای اين مصاحبه اين" هنری " عزيز بود كه طبق معمول هميشه ليلای زيبا را با آرايش زيبايش جذابتر و زيباتر می كرد و اين در حالی بود كه فريبای نازنين در پشت پيانو ترانه خالق عشق را می نواخت و ليلا هم آنرا زمزمه می كرد . سپس ليلا فروهر نمای داخلی خانه زيبايش را با تزئينات داخلی آن نشان ميداد . ليلا فروهر عنوان می كرد كه بسيار به گل آرايی و طراحی داخلی ساختمان علاقه مند است و در صدد است تا در زمان حاملگی دوره كامل آنرا ببيند .

 

    در نمايی ديگر ليلا فروهر را در حياط خانه اش در زير درخت بيد مجنون ديديم كه به تمرين ترانه ای از آلبوم جديدش می پرداخت و سپس عنوان كرد : آرزوم اينه كه حداقل  تا زمانی كه زنده ام يكبار ديگه به مملكت خودم برم ، چون عاشق ايرانم ، جايی كه در اون متولد شدم  ، جايی كه در اون بزرگ شدم ، جايی كه مدرسه رفتم ، جايی كه كار هنری ام رو شروع كردم ، دوستام ، فاميلام ، كوچه های آشنا ،  همه رو ... دلم براش تنگ شده واقعاً ....  و سپس ليلا پاسخگوی سوالات آرش لاجوردی بود  :

زندگی موفق را در چه می بينی ؟

   يكی در ماديات میبينه ، يكی معنويات زندگی براش مهمتره  ، ولی اگه راجع به خود من ميگيد من اصولاً هميشه سعی و تلاشم در اين بوده كه كاری كنم ، تا اونجايی كه در حد توانم است بتونم بهترين كارها رو ارائه بدم و موفقيت به نظر من اينه كه در جامعه ای كه زندگی می كنه همه دوستش داشته باشند ، همه روش حساب كنند ، روی حرفاش و روی شخصيتش و بهش احترام بگذارند و اين مسائل برای من خيلی مهمه  ...

در مورد خانواده چه می انديشی ؟

   فكر می كنم تمام عمرم رو با خانواده ام زندگی كردم ، چون فكر می كنم بهترين ، امن ترين و گرمترين جا در كنار خانواده بودن هستش و باهاشون زندگی كردن هستش  ، چون من فكر می كنم هيچ كسی بيشتر از مادر و پدر و خواهر و برادر و خانواده ، آدم رو دوست ندارند و اين بزرگترين مساله است برای من . خب الانم كه ازدواج كردم و اميدوارم كه من بتونم خودم خانواده ای تشكيل بدم با بچه های قد و نيم قد و من فكر می كنم بهتر از خانواده چيز ديگه ای وجود نداره و هر كسی بتونه خانواده ای تشكيل بده و اين خانواده رو گرم نگه داره و دور هم باشند ، هميشه سعی كنه كه اين خانواده از هم جدا نشن ، بهترين چيز دنياست .

در جامعه دوست داريد در چه زمينه ای مطرح باشيد ؟

 

   در کار هنری ام ، حالا چه بازيگری باشه ، چه خوانندگی باشه ، چه ديزاين اين خونه باشه ، هر چيزی که شما بتونيد خلق کنيد و يک کار هنری به حساب بياد من دوست دارم و دوست دارم هميشه يک کار هنری کرده باشم و با اون در جامعه مطرح بشم .

پول بهتره يا عشق ؟

   منو ياد مدرسه انداختيد ، می گفتند علم بهتره يا ثروت ؟ ولی من به هر حال به این نتيجه رسيدم که عشق رو به سختی می تونی بدست بياری ، عشقی که واقعی باشه و مثل عشق خانواده باشه ، همانطور که مادر بچه اش رو دوست داره و يا بر عکس خواهر و برادر و يا بچه ای که مادرش رو دوست داره . عشق يک زن به مرد هم به نظر من بايد همون اندازه باشه ، صاف و ساده باشه و يک عشق واقعی باشه . به نظر من پول رو در هر زمانی ميشه در آورد و خرجش کرد ، ولی عشق واقعی خيلی تو اين زمونه کم پيدا ميشه . عشق برای من هميشه مهمتر بوده ..

نظرتون راجع به ازدواج چيه ؟

   ازدواج ، به هر حال به نظر من اگر هر انسانی عشقش واقعی باشه و با عشق ازدواج بکنه ، فکر می کنم ازدواج خوبی کرده و فکر می کنم زندگی بسيار خوب و آينده بسيار درخشانی در انتظارشه  ، چون به هر حال هر زندگی در هر شرايطی بالا و پايين زياد داره ، مشکل زياد داره ، خوبی داره ، بدی داره ، ولی اگه اون عشق واقعی نباشه ، آدم خيلی زود از ميدون ميره بيرون ، ولی اگه اون عشق واقعی باشه و دو نفر همديگه رو دوست داشته باشند ، ازدواج موفقی خواهد بود و پايدار .

خوانندگی رو بيشتر دوست داريد يا هنرپيشگی ؟

   سوال سختی کرديد ! واقعاْ نمی دونم کدوم يکيش رو بيشتر دوست دارم . به هر حال از بچگی هنر پيشه بودم و بازيگر بودم و خب الان سالهای ساله که روی صحنه هستم و می خونم  و هر دو رو عاشقانه دوست دارم . اميدوارم بتونم يکبار ديگه کار جديد بکنم ، فيلمهای ديدنی بازی بکنم ، به روی صحنه برم . فقط يک تاتر اينجا داشتم که با آقای پرويز صياد و فريبا بود و اميدوارم کارهای تازه تر و بيشتری داشته باشم .

 

 

   در انتهای اين برنامه ، فريبا فروهر به نواختن ترانه عاشق شدم پرداخت و ليلا با صدای جادوئيش به زيبايی هر چه تمام با او همراهی می کرد . سپس فريبا سخنانی در مورد خواهر به زبان آورد که نه تنها ما ، بلکه ليلا را هم شگفت زده کرد !

   او گفت : در اينجا می خواستم يک نکته رو من فقط بگم که من خواهر عزيزم رو خيلی دوست دارم ، نه تنها به عنوام يک هنرمند خوب ، هنرمندی که مسئول بوده نسبت به مردمش و سعی کرده همگام با مردمش هميشه پيش بره و خودم يکی از طرفدارانش هستم ، اين رو از ته قلب ميگم ، نه اينکه بخوام تعريف اضافه کرده باشم ، واقعاْ دوست دارم کارش رو ، او صدای بسيار زيبايی داره ، بجز اين خواهر بسيار خوبيه ، دوست بسيار خوبيه ، همدم بسيار خوبيه و هميشه آرزو می کنم که خوشبخت باشه و سلامت باشه و خدا را شکر می کنم که شوهر بسيار خوبی هم الان در زندگی ليلا هست که واقعاْ همونجوری که من هميشه حواسم به ليلا هست و همه شما ميدونيد که چقدر خواهرم رو دوست دارم ، اسی عزيز هم همونطوره و يک فاميل جديد ما الان داريم و خيلی هم خوشحاليم از اين مساله و اينجا جلوی دوربين می خواستم تشکر کنم از خواهر عزيزم بخاطر زحمتهای زيادی که هميشه برای خانواده اش کشيده ، برای پدر ، مادر ، خواهر و برادر و هميشه سعی کرده اگه کسی احتياج به کمک داره کمکش کنه و همراش باشه ، که به خاطر قلب پاکشه و واقعاْ دوستش دارم و ازش تشکر می کنم و تشکر می کنم از مردم ، چرا که هميشه لطفشان شامل خانواده ما بوده ...

   ليلا در جواب محبتهای خواهر چنين گفت : به هر حال ممنونم از همه لطف و محبتی که نسبت به من داشتی . در جلوی دوربين تابه حال اينچنين صحبت نکرده بودی راجع به من ، حتی خود من رو هم سوپرايز کردی . به هر حال توی شهر لس آنجلس و هر جای دنيا که ميرم ، همه ميدونن که ما دو تا خواهر هستيم که همديگه رو خيلی دوست داريم ، خيلی پشتيبانی می کنيم از هم و اميدوارم که اين عشق و محبت بين ما تا آخر عمرمون باشه . اسی عزيز هم از وقتی به زندگی ما اومده ، فقط يک عشق يا ازدواج نبوده ، الان جزئی از زندگی ما شده ، همه ما دوستش داريم و خيلی انسان خوبيه ...

و در انتهای اين برنامه فريبا چنين به اين مصاحبه خاتمه داد : اينجا بايد تشکر کنيم از پدر و مادرمون که به ما ياد دادند به همديگه و به ديگران بتونيم محبت کنيم ...

 با تشکر از آرش عزيز به خاطر تهيه اين برنامه زيبا

و با آرزوی بهترينها برای ليلا فروهر و همسر و خواهر نازنينش فريبا

     مصاحبه ها

صفحه اصلي «  
بيوگرافی «  
گالری «  
آلبوم ها «  
    كنسرت ها «  
مصاحبه ها «  
گزارش کنسرتها «  
ويدئو ها و فیلم ها «  
پیامهای لیلا  «  
گروه شميم «  
اعضاء و عضويت «  
پيوست ها «  
نظرات و پيشنهادات «  
تماس با ما «  
آرشیو مطالب    «  

» آرشیو مطالب

 

وبلاگهای گروه شمیم «

» leilaforouharclub
» leilafanclub 
» faribaforouhar
» taksetareh
» shah2kht 
» leilasong               » iloveyou-leila              » leila                     » leilaforouhar            


    سایر سایتها      


 
 

Copyright © 2006 Shameem Group . All rights reserved.